jogo - komentarze


Dawno bardzo dawno temu ,
żył sobie król który miał namie Radek,
miał córeczke która miała naimie Cornelia była ładna mondra, inteligentna. Na wieczór szykowała sie na bal włożyła na sie piekną koralową sukienke . Poszła do taty a tacie powiedziała że bede o 1 w nocy .Pojechała do zamku bryczką wysiadła otwozyła drzwi i pojawił sie piekny książe poszła do niego zapytała jak amsz naimie ? ja mam naimie Marcin a ty ? ja mam naimie Cornelia książe zapytał pójdziemy zatanczyć ? Tak pewnie i tańczyli zegar bił godzina :1 w nocy i Cornelia pocałowała ksiecia i poszłai jeszzce powiedziala pszyjc do mie jutro rano o 9 a Marcin powiedzia dobrze. Na zajutrz pszyszedł Książe otwożył dzrwi ojciec dziedobry czy moze jest Cornelia tata powiedzial ze tak i zawoła Cornelie a Cornelia juz schodzi wejc powiedział tata a Cornelia juz schodziła czejśc czejśc i go pocałowała chciałem sie z tobą umuwic do parku dziś moze sz czy nie bardzo moge pewnie ale o której mhm o 13 okej no to pap i go pocałowała do 13 godzina 12 Cornelia sie szybko czytkowałą zeby zdążyć i wybiegla z domu i sie spotkali w parku i poszli po lody ....... mijały lata Cornelia juz miała 22 lata i miala chłopaka jeszce macka a jak sie pierwszy raz z ni zobaczya mi lat 16 i po tych latach pszyszedł Maciekotworzyła Cornelia Cornelia to ty ? tak i sie żuciłą mu na szyje i sie potem ożenili i mieli dziecko i koniec opowieści trak ta opowieśc sie kończy .

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
20.02.2006 :: 16:34 :: 194.63.129.158

smerfek

Boże tyle byków w życiu nie widziałem!!!
aż mam mdłości Dziecko w , której klasie jesteś bo ja byłem lepszy od ciebie już w 2 klasie heh a opowiadanie takie se...
Coś typu ,,Kopciuszek
Talk.pl :: Wróć